مبدا*
مقصد*

تاریخ رفت*

خرید بلیط هواپیما یاسوج


فرودگاه یاسوج

فرودگاه یاسوج در 6 کیلومتری غرب شهر یاسوج واقع شده که در مسیر جاده یاسوج به اصفهان قرار گرفته است. عملیات ساخت فرودگاه از سال 73 آغاز و در سال 79 به پایان رسید. در سالهای اول احداث فرودگاه هفته ای دو پرواز در مسیر تهران یاسوج و بالعکس انجام می شد ولی در حال حاضر به پنج پرواز افزایش یافته که علیرغم آن سه فروند هواپیمای فوق سبک آموزشی تفریحی نیز در فرودگاه مستقر می باشند. شهر یاسوج در منطقه اقلیم سردسیری واقع شده و دارای هوای معتدل متمایل به سرد است
فرودگاه یاسوج(کهکیلویه و بویر احمد )
کد یاتا
YES
شهرستان
یاسوج
موقعیت از شهر
شمال غربی
فاصله از شهر
6 کیلومتر
شرکت های هواپیمایی
آسمان آتا
مقاصد پروازی
تهران
مسافرین ورودی
14,330 نفر
مسافرین خروجی
14,330 نفر
تلفن
7433310202
وب سایت
yasouj.airport.ir

برنامه پروازهای یاسوج


مسیر پروازیروزهای هفته
بلیط هواپیما تهران یاسوجشنبهیک شنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنج شنبهجمعه

قیمت بلیط هواپیما یاسوج


مسیر پروازیقیمت بزرگسالقیمت کودکقیمت نوزاد
از حداقلتا حداکثراز حداقلتا حداکثراز حداقلتا حداکثر
بلیط هواپیما یاسوج تهران992,000 ریال4,996,000 ریال765,000 ریال2,539,000 ریال163,000 ریال563,000 ریال

شهر یاسوج

یکی از شهرهای جنوبی ایران و مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد است. این شهر همچنین مرکز شهرستان بویراحمد است و در شمال شرقی استان واقع شده‌است. یاسوج در کنار رودخانه بشار در تپه‌های متعدد در ارتفاع ۱۸۷۰ متری از سطح دریا قرار گرفته، این شهر که تا سال ۱۳۴۹ از توابع شهرستان کازرون بود جدا شد و برای ۳ سال به شهرستان بهبهان داده شد و در نهایت در سال ۱۳۵۵ به مرکزیت استان کهگیلویه و بویراحمد در آمد. در فصل زمستان برف زیادی در این شهر می‌بارد و اکثر نقاط و ارتفاعات اطراف آن برای مدتی طولانی پوشیده از برف باقی می‌ماند. شهر یاسوج ۱۸ کیلومتر وسعت یافته‌است.

توصیه های گردشگری
آبشار یاسوج
اصلی‌ترین جاذبه گردشگری شهر یاسوج آبشار یاسوج است. آبی که از دل کوه‌های زاگرس جوشیده در دو کیلومتری شمال شهر یاسوج آبشاری به ارتفاع ده متر را به منظر تماشا گذاشته‌است. از دیگر آبشارهای این استان، آبشار بهرام بیگی است. این آبشار در میان صخره‌های سنگی واقع شده و بعد از مارگون قرار دارد. آبشار بن رود نیز بعد از سی سخت قرار گرفته و شامل توف‌شاه (آبشار شاه) و آبشار بن رود است که از چندین چشمه تشکیل شده و حدود ۲۰ متر ارتفاع دارد و منطقه بسیار زیبایی را پدیدآورده است.

پیست اسکی دنا
پیست اسکی دنا یا کاکان، یکی از بهترین پیست‌های جنوب کشور است که در ۱۸ کیلومتری یاسوج و نزدیکی دهستان کاکان قرار دارد و امکاناتی از جمله تله اسکی بشقابی، پیست کوب، رستوران و تجهیزات اسکی همچون چوب، تخته و کفش را در اختیار علاقمندان می‌گذارد.

یاسوج-اسکی