مبدا*
مقصد*

تاریخ رفت*

خرید بلیط هواپیما مراغه


فرودگاه مراغه

فرودگاه مراغه دارای یک پایانه مسافری به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع با تمامی امکانات رفاهی برای مسافران است. فرودگاه سهند در سال 1375 در جنوب غربي مراغه فعاليت‌هاي خود را آغاز كرد كه با 5 پرواز در هفته اين فرودگاه عده كثيري از هموطنان و همشهريان را جابجا مي‌كند. فاصله هوایی این فرودگاه تا تهران 590 کیلومتر می باشد. همچنین، با بهسازی سطوح پروازی باند فرودگاه سهند به طول سه کیلومتر و عرض ۳۰ متر در سال ۱۳۹۲ شمسی، امکان فرود هواپیمای فوکر ۱۰۰ در این فرودگاه فراهم شده است. این فرودگاه دارای پارکینگ هواپیما به مساحت ۱۰ هزار مترمربع است.
فرودگاه سهند مراغه ( آذربایجان شرقی )
کد یاتا
ACP
شهرستان
مراغه
موقعیت از شهر
جنوب شرقی
فاصله از شهر
12 کیلومتر
شرکت های هواپیمایی
مقاصد پروازی
مسافرین ورودی
5,680نفر
مسافرین خروجی
5,680نفر
تلفن
04137452223
وب سایت
sahand.airport.ir

برنامه پروازهای مراغه

اطلاعات در دسترس نمی باشند.

قیمت بلیط هواپیما مراغه


مسیر پروازیقیمت بزرگسالقیمت کودکقیمت نوزاد
از حداقلتا حداکثراز حداقلتا حداکثراز حداقلتا حداکثر
بلیط هواپیما مراغه تهران971,000 ریال1,692,000 ریال527,000 ریال887,000 ریال161,000 ریال233,000 ریال
شهر مراغه
این شهر در شمال غربی ایران بر دامنه های جنوبی سهند واقع گردیده است .مراغه که به باغ شهر ایران و پایتخت نجوم ایران شهرت دارد جزو ده شهر تاریخی ایران می‌باشد. شهرستان مراغه دارای ۳۰۰ اثر تاریخی و تپه‌های باستانی است که جزو ۱۰ شهرستان دارای بافت غنی تاریخی و فرهنگی در کشور است.

توصیه های گردشگری
مسجد کبود بناب
این بنا ازآثار دوره صفويه به شمار مي آيد .نماي جنوبي شبستان، مرکب ازسه طاقنما دربيرون است که طاقنماي مياني، پشت محراب شبستان واقع شده است ضلع غربي شبستان، مشرف به کوچه سيف العلما و شامل 5 طاقنما است که درآنها پنج پنجره کوچک و پنج در بوده که درها مسدود شده است. شبستان مستطيل شکل با سقف تيرپوش مسطح، همانند مساجد ديگر عهد صفويه دراين منطقه است. منتهي در اينجا بر روي خرپاها و سقف، نقش يا طرحي ديده نمي شود؛ بلکه روي ستون هاي شش گانه، با رنگ سياه و قرمز، نقش ها و طرح هاي جالبي کشيده اند . بر روي ستون ها، سرستون هايي ازقطعات تخته هاي بريده شده به اشکال هرمي و نيز طرح هاي هشت ضلعي مشبک که بعدا خراطي و به وسيله ميخ برروي ستون نصب شده، قرار گرفته است . درضلع شمالي شبستان، بالکن زنانه با نرده کوتاهي قرار دارد . ضلع شرقي و غربي شبستان مقابل هم به طور قرينه داراي چهار پنجره دربالا و جاي چهار در در پايين هستند . در فواصل درهاي داخل، طاقچه هاي مربع شکلي تعبيه شده است و يک جا بخاري گچي جالبي، ضلع شمالي شبستان را زينت مي دهد .

مسجد-کبود