مبدا*
مقصد*

تاریخ رفت*

خرید بلیط هواپیما جهرم


فرودگاه جهرم
این فرودگاه که یکی از قدیمی‌ترین فرودگاه های ایران است در سال 1351 به بهره برداري رسيد. طول باند آسفالت این فرودگاه ۲٬۰۴۸ متر برابر با ۷٬۸۹۹ پا است. دکتر شرفبافی در خصوص تداوم پروازها به جهرم گفت: شهرستان جهرم از امکانات صنعتی و کشاورزی بالایی برخوردار است. این هواپیماها بیشتر مسافربری هستند ولی درصورت امکان در آینده نه چندان دور هواپیماهای باری در همین رده خریداری نماییم که برای شهرستان جهرم اثرات توسعه ایی بیشتری خواهد داشت
فرودگاه جهرم(فارس)
کد یاتا
JAR
شهرستان
جهرم
موقعیت از شهر
شمال
فاصله از شهر
8 کیلومتر
شرکت های هواپیمایی
ایران ایر ماهان
مقاصد پروازی
تهران
مسافرین ورودی
14 نفر
مسافرین خروجی
14 نفر
تلفن
085 09348523
وب سایت
برنامه پروازهای جهرم
مسیر پروازیروزهای هفته
بلیط هواپیما تهران جهرمشنبهدوشنبه
قیمت بلیط هواپیما جهرم
مسیر پروازیقیمت بزرگسالقیمت کودکقیمت نوزاد
از حداقلتا حداکثراز حداقلتا حداکثراز حداقلتا حداکثر
بلیط هواپیما جهرم تهران1,140,000 ریال5,592,000 ریال610,000 ریال2,836,000 ریال176,000 ریال622,000 ریال
شهر جهرم
جهرم از شهرهاي بسيار قديمي ايران است که نام قبلي آن گهرم بوده‌است. فردوسي در شاهنامه از آن در عصر ساسانيان ياد کرده و نام دلاور ايراني يعني گهرم بر آن نهاده‌است . گویش مردم این شهر فارسی می باشد. فاصله آن با شیراز 170 کیلومتر است. از سوغات جهرم می توان به قالی ، جاجیم، گلیم، انواع مرکبات، خرما، پنبه، بادام اشاره کرد. از غذاهای محلی جهرم عبارتند از: آش الوک، آش ماست، کلم پلو، تخم وسیب، کلجوش، آب پیازکو، پی پخ.

توصیه های گردشگری
بازار سرپوشیده زندیه جهرم
این بازار یکی از یادگارهای به جای مانده از اواخر دوران زندیه است. به این بنا لقب خواهر دوقلوی بازار وکیل در شیراز را داده‌اند. بازار زندیه از جمله بازارهای صلیبی است که از چهار سوق زیبا در وسط آن تشکیل شده است. همچنین بازار زندیه دارای کاروانسراها و مساجد دیدنی است.

بازار-زندیه

آبشار مروارید خفر
آبشار مروارید خفر در استان فارس واقع است. این آبشار با آبشار خفر شهرستان سمیرم متفاوت است. درفصل زمستان آبی گرم به همراه بخار ازچشمه می جوشد که باعث زیباترشدن این آبشارطبیعی میشود، آب این چشمه شیرین وقابل استفاده می باشد.تنوعی از درختان سردسیری و گرمسیری همچون سیب،انار،گردو،ازگیل، نخل و غیره مشاهده می شود که جلویی زیبا بوجود آورده است.

آبشار-مروارید