مبدا*
مقصد*

تاریخ رفت*

خرید بلیط هواپیما دزفول


فرودگاه بین المللی دزفول

نام فرودگاهی است که در شهر دزفول در جنوب غربی ایران واقع شده‌است. این فرودگاه در زمان پهلوی در شهر دزفول و در حاشیه جاده دزفول به اندیمشک و به منظور استفاده‌های نظامی توسط مهندسین ایتالیایی ساخته شد. در کنار باند پرواز آن پایگاه چهارم شکاری دزفول واقع شده است.
فرودگاه بین المللی دزفول(خوزستان)
کد یاتا
DEF
شهرستان
دزفول
موقعیت از شهر
جنوب غربی
فاصله از شهر
10 کیلومتر
شرکت های هواپیمایی
ایران ایر آسمان آتا کاسپین
مقاصد پروازی
تهران
مسافرین ورودی
0 نفر
مسافرین خروجی
0 نفر
تلفن
06416269591
وب سایت

برنامه پروازهای دزفول


مسیر پروازیروزهای هفته
بلیط هواپیما تهران دزفولشنبهیک شنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنج شنبهجمعه

قیمت بلیط هواپیما دزفول


مسیر پروازیقیمت بزرگسالقیمت کودکقیمت نوزاد
از حداقلتا حداکثراز حداقلتا حداکثراز حداقلتا حداکثر
بلیط هواپیما دزفول اصفهان907,000 ریال3,017,000 ریال702,000 ریال2,284,000 ریال154,000 ریال365,000 ریال
بلیط هواپیما دزفول تهران822,000 ریال4,161,000 ریال451,000 ریال2,347,000 ریال145,000 ریال480,000 ریال
شهر دزفول
شهری است در جنوب غربی ایران و سی امین شهر پرجمعیت کشور و مرکز شهرستان دزفول است که با مساحت نزدیک به ۴۷۶۲ کیلومتر مربع رودخانه دز و در بخش‌های جلگه های استان خوزستان واقع شده‌است. دزفول در دامنه‌ها زاگرس میانی جای دارد و پیشینه تاریخی آن به زمان ساسانیان بازمی‌گردد ولی پیش از ساسانیان هم آباد بوده و بخشی از سرزمین‌های امپراتوری‌های ایلام و هخامنشیان به‌شمار می‌رفته‌است. شهرستان دزفول از دید جغرافیایی در درازای جغرافیایی ۴۸ درجه و ۲۴ دقیقه خاوری و پهنای جغرافیایی ۳۲ درجه و ۲۲ دقیقه شمالی گسترده شده‌است و بلندای آن از روی دریا ۱۴۰ متر می‌باشد.

توصیه های گردشگری
پارک جنگلی شقایق
کسانی که دوست دارند به دور از هیاهو و شلوغی از طبیعت لذت ببرند، پارک جنگلی شقایق رو انتخاب می کنند. آبشار زیبای شقایق که از دور خود نمایی می کند و زیبایی پارک جنگلی رو دوچندان کرده است . پارک جنگلی شقایق را مردم بومی منطقه و اهالی شهر درفول به خوبی می شناسند،هنگام سفر حتما یکی از اهالی منطقه رو که همه راه های رسیدن به پارک جنگلی و آبشار رو به خوبی می داند باخود همراه داشته باشید

پارک جنگلی شقایق

آسیاب‌های آبی دزفول
مجموعه‌ای از سازه‌های آبی است که در گذشته به عنوان آب‌بند و آسیاب استفاده می‌شدند. این مجموعه در ارتباط با جریان دایمی رود دز و همزمان با شکل‌گیری هسته ساسانی شهر در بستر رودخانه ساخته شده و در دوره‌های بعدی توسعه شهر، به فراخور نیاز ساکنین جدید شهر، توسعه یافته‌اند.

آسیاب‌های آبی دزفول