مبدا*
مقصد*

تاریخ رفت*

خرید بلیط هواپیما بم


فرودگاه بین المللی بم

فرودگاه بم ،فرودگاهی است که در شرق شهر استان کرمان قرار گرفته است. در سال ۲۰۱۶ ، ۲۱۲ پرواز بصورت نشست و برخاست در این فرودگاه انجام شد و ۱۱٬۲۱۲ کیلوگرم بار و ۸۳٬۳۷۹ نفر مسافر از طریق آن جابجا شدند.
فرودگاه بین المللی بم(کرمان)
کد یاتا
BXR
شهرستان
بم
موقعیت از شهر
شرق
فاصله از شهر
9 کیلومتر
شرکت های هواپیمایی
ماهان
مقاصد پروازی
تهران
مسافرین ورودی
0 نفر
مسافرین خروجی
0 نفر
تلفن
03443462646
وب سایت
bam.airport.ir

برنامه پروازهای بم


مسیر پروازیروزهای هفته
بلیط هواپیما تهران بمشنبه

قیمت بلیط هواپیما بم


مسیر پروازیقیمت بزرگسالقیمت کودکقیمت نوزاد
از حداقلتا حداکثراز حداقلتا حداکثراز حداقلتا حداکثر
بلیط هواپیما بم تهران1,617,000 ریال1,617,000 ریال850,000 ریال2,814,000 ریال225,000 ریال436,000 ریال
شهر بم
شهرستان بم یکی از شهرستانهای استان کرمان در جنوب شرقی ایران است. مرکز این شهرستان شهر بم است. جمعیت شهرستان بم بنا بر سرشماری سال ۱۳۸۵ مرکز آمار ایران برابر ۲۷۷۸۳۵ نفر بوده‌است. بم از جنوب به شهرستان عنبراباد، شمال و غرب به شهرستان کرمان، از جنوب غرب به شهرستان جیرفت، و از مشرق با شهرستانهای نرماشیر و محمد اباد محدود می‌شود. از نظر آب و هوا گرم و خشک می باشد.

توصیه های گردشگری
ارگ بم
مساحت تقریبی دویست هزار متر مربع از جمله بزرگترین مجموعه بناهای خشتی است که بیش از بیست قرن مورد سکونت اهالی شهر بم قرار گرفته است. ارگ بم به دلایل متعدد از جمله دارا بودن گونه های متعدد بناهای تاریخی و محله های مسکونی و شیوه ترکیب و شکل قرار گیری بناها بر روی شیب تپه و ختم شدن کل مجموعه در انتها به عمارت منحصر به فرد چهار فصل در بالاترین نقطه، دارای ارزشهای فراوان معماری و شهر سازی است. ارگ بم دارای یک راه اصلی از جنوب به طرف حاکم نشین و دو گذر به موازات آن و چند راسته شرقی و غربی است. قسمت های اصلی ارگ عبارتند از : بادی، دروازه اصلی، دروازه کت کرم ، چاه اصلی ارگ، بازار، میدان تکیه، مجموعه میرزا نعیم، مسجد برزگ ارگ،مسجد کوچک، کاروانسرا، زورخانه، حمام ارگ، دروازه حصار دوم، مدرسه یا خانقاه ارگ، اصطبل، قورخانه، محل آسیاب خانه حاکم، چهار فصل بقایای محله قدیم، کناری محله یا غلام محل و زندان.

argebam